Informace o nás

Ještě jednou Vás vítám na tomto webu. Proč vlastně šarpej. Cesta je poměrně složitá. Všichni u nás doma jsme měli rádi pejsky. A Pavla doma vždy měli pejska a tak taky chceme pejska. A tak jsme si pořídili Pegynu. Je to velššpringršpaněl a už je s námi 9 let. No a jelikož je starší a byla smutná,tak že jí pořídíme kámošku. Chceme vždycky fenku, jsou takový lepší. U nás v baráku jsme okukovali šarpejí holčičky z Beauty Sunset, ty nás okouzlily. A pořídili jsme si Čikytku. Byla to šarpejí holčička a byla nádherná. Neměla PP, byla bez, ale to nevadilo. Ale....  :-(

Od začátku byla taková nemocná, špatně jedla, prostě trápení. Vše nám ale vynahrazovala láskou, přítulností a oddaností. Hravá byla, to jo,lítala s Pegynou a Jamiie / ségry labradorka/, ale postupně se ztrácela před očima. Různé vyšetření, ale nic se nezjistilo....až jsme o ni po roce a něco přišli.

Tak ale teď z veselého soudku, protože jsme věděli že už bez šarpeje nemůžem být, tak jsme naštěstí našli Carrie / Kerinku/.

To se jen tak říká našli, my jsme jí nenašli někde na ulici, našel jsem jí na internetu. To se taky jen tak říká, že na internetu, našel jsem odkaz na chovatelskou stanici Gampi Pei, kde měli volná 2 štěňátka, Carrie a Cassie, ale Kerinku jsme vybrali na první pohled a ona nás taky. Klidně se zeptejte Dany H. z Gampi-Pei, která nám poskytuje tzv. chovatelský servis :-) , že je to pravda.

 A s Kerinkou se k nám vrátila radost. Samozř. že na Čikytku také vzpomínáme, ale Kerinka nám ztrátu vynahrazuje.

Ze začátku jsme byli vykulený, jestli dost papá, jaký má hovínko, jestli dost váži atd.,prostě nás to předchozí trápení trochu poznamenalo.

Hůř papala se zoubkama, ale už je má pryč a snad bude vše tak jak má být. No a to je tak vše, jinak o šarpejích je toho všude psáno dost,tak se nebudu opakovat.

 Prostě jsme se do nich zamilovali, ostatně jako všichni majitelé a chovatelé těchto zmačkaných hafíků.

A vše nového o Kerince se dovíte v novinkách, tak příjemné čtení, ahoj Jaromír.